KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10123140

nr 1012 3140

Bert ”Målare” Atterving, signerad och daterad 1977, "Bakgård Götgatan 46", 135x115 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 18 januari 2016
kl 19:55:51