KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11944304

nr 1194 4304

Oidentifierad konstnär. Olja på duk, 153x122

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 30 juli 2018
kl 20:49:16