ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 13978052

nr 1397 8052

Björn Krestesen

(f. 1951), Sverige

Björn Krestesen (b. 1951), Sweden. Bowl. Signed, dated -97, sheet: 50x68, outer dimensions including frame: 67x82,

MIXED MEDIA, Skål. Signerad, daterad -97, bladets mått: 50x68, yttermått inklusive ram: 67x82 cm

Björn Krestesen, Swedish painter, born 1951

Yes

800

SEK 150

Monday May 17 2021
at 18:49:04

11/5 23:09:47 1      100 kr
14/5 10:38:08 2      Vinnande bud

  • Artist/Designer

Björn Krestesen

Read more about Björn Krestesen