ART / Lithographs / Graphic art 10739063
nr 1073 9063
GRAPHIC ART
Carl XV, 72x55, wear, damages.
Carl XV, 72x55
Condition: slitage, skador
600
SEK 100
Monday December 5 2016
at 18:58:25
3/12 23:12:26