GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tekoppar 6481257
nr 648 1257
Tekoppar
6 st, UE Upsala-Ekeby
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 juli 2010
kl 19:50:32
18/7 13:26:39
Upsala-Ekeby
Upsala-Ekeby, förkortades ofta med ett UE under godset eller med "Ekeby".