GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Teacups 6481257
nr 648 1257
TEACUPS
6 parts, UE Uppsala-Ekeby, wear, damages.
6 st, UE Upsala-Ekeby
Condition: slitage, skador
100
SEK 100
Monday July 19 2010
at 19:50:32
18/7 13:26:39
Upsala-Ekeby
Upsala-Ekeby, förkortades ofta med ett UE under godset eller med "Ekeby".