FURNITURE / Sofas / Sofa bed 13789296
nr 1378 9296
SOFA BED
19th century. Length: 163, height: 78 cm, Sitthöjd 47 cm. Wear, damages.
1800-tal. Längd: 163, Höjd: 78 cm, Sitthöjd 47 cm.
Condition: slitage, skador
600
SEK 1400
Monday February 15 2021
at 18:37:36
200 kr
600 kr
450 kr
500 kr (Robot)
700 kr
900 kr
1.000 kr (Robot)
1.100 kr
1.200 kr (Robot)
1.300 kr