KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15759457

nr 1575 9457

Svend Oluf Kramer

(1919-2010), Norge

Oljemålning, Blomsterstilleben. Signerad, daterad -74. Olja på duk, 74x62 cm, yttermått inklusive ram: 92x80 cm

Svend Oluf Kramer, norsk bildkonstnär född 1919, död 2010.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 30 oktober 2023
kl 20:55:55

29/10 20:46:09 1      Vinnande bud

Svend Oluf Kramer

Läs mer om Svend Oluf Kramer