KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16045409
nr 1604 5409
Lisbeth Cedwall, "Hemkär". Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 41x32 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 11 mars 2024
kl 18:37:40
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.600 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr
6
1.900 kr