ART / Etchings etc / Graphic art 15417172
nr 1541 7172
Sylvia Fullman
(f. 1945), Sverige
3 pcs, oramade lösa blad, Grafiska Sällskapet. Jorgo Krallis (b. 1937). Sylvia Fullman (b. 1945), Sweden. Helena Mellin. Signerade och numrerade. Sheet: ca 50x40 cm,
GRAPHIC ART, 3 st, oramade lösa blad, Grafiska Sällskapet. Jorgo Krallis (f. 1937), Helena Mellin. Signerade och numrerade. Bladets mått: ca 50x40 cm
Sylvia Fullman, Swedish painter and graphic artist, born 1945 in London, resident in Stockholm, Sweden since 1969.
SEK 100
Monday May 22 2023
at 19:59:44
22/5 16:04:24
Sylvia Fullman
Read more about Sylvia Fullman