ART / Lithographs / Litograph in colors 16783647
nr 1678 3647
LITOGRAPH IN COLORS
2 pcs, Sven Inge Höglund/Sven X: et Erixson. Signed. Litograph in colors. Sheet: 63x81-70x89, oramade lösa blad,
2 st, Sven Inge Höglund/Sven X:et Erixson, Signerad. Färglitografi. Bladets mått: 63x81-70x89, oramade lösa blad
SEK 400
Monday February 10 2025
at 18:11:50
200 kr
350 kr