BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 11944135
nr 1194 4135
Bordslampa
nysilver. Höjd: ca 53cm
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 juli 2018
kl 19:37:32
30/7 16:30:09
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.