KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10134089

nr 1013 4089

Akvarell

August Olsson, Sibyllegatan 25, signerad, motivet: 14x20

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 januari 2016
kl 19:59:38

16/1 22:34:44 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 18 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm