KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15249135
nr 1524 9135
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad. 25x30 cm, blandteknik, yttermått inklusive ram: 42x46 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 27 februari 2023
kl 20:45:59
200 kr
300 kr