ART / Sculptures and works of art / Sculpture 7473359
nr 747 3359
SCULPTURE
China, height: 48, wear, damages.
Kina, höjd: 48
Condition: slitage, skador
300
SEK 350
Monday Mars 19 2012
at 19:45:52
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr