KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14193254
nr 1419 3254
Olle Nordberg
(1905-1986), Sverige
Oljemålning, "Munsö kyrka". Signerad, daterad -52. Olja på pannå, 45x38, yttermått inklusive ram: 62x54 cm
Olle Nordberg, född 1905, död 1986, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 september 2021
kl 20:47:49
16/9 13:44:57
20/9 15:52:35