KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15543061

nr 1554 3061

John Eyre

(f. 1955), Sverige

Motorcykel. Signerad. Akvarell på papper, ca 34x52 cm, yttermått inklusive ram: 51x61 cm. Ej examinerad ur ram

John Eyre, svensk konstnär född i Stockholm 1955.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 7 augusti 2023
kl 19:10:53

3/8 20:00:26 1      Vinnande bud

John Eyre

Läs mer om John Eyre