KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15543061
nr 1554 3061
John Eyre
(f. 1955), Sverige
Motorcykel. Signerad. Akvarell på papper, ca 34x52 cm, yttermått inklusive ram: 51x61 cm. Ej examinerad ur ram
John Eyre, svensk konstnär född i Stockholm 1955.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 7 augusti 2023
kl 19:10:53
3/8 20:00:26