ART / Lithographs / Litograph in colors 11482167
nr 1148 2167
Suzanne Nessim
(f. 1944), Sverige
Suzanne Nessim (b. 1944), Sverige. Hundar, 51/60, signerad och daterad -83, motivet: 58x44,
LITOGRAPH IN COLORS, Hundar, 51/60, signerad och daterad -83, motivet: 58x44
SEK 700
Monday December 4 2017
at 19:19:36
400 kr
200 kr
250 kr (Robot)
300 kr
350 kr (Robot)
600 kr
Suzanne Nessim
Read more about Suzanne Nessim