KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13027075
nr 1302 7075
Oidentifierad konstnär. Stockholmsmotiv, omkring 1900. Ej signerad. Olja på pannå, 17x24 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 januari 2020
kl 19:34:05
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
20 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm