KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13351105

nr 1335 1105

Eva Zettervall

(f. 1941), Sverige

Oljemålning, Kvinna. Signerad. Olja på duk, 135x115cm

Eva Zettervall, född 1941 i Boden, svensk målare,

Utrop:

10.000 kr

Såld:

8.000 kr

måndag 29 juni 2020
kl 19:19:08

29/6 03:55:27 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 29 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer

Eva Zettervall

Läs mer om Eva Zettervall