SILVER & METAL / Silver / Tray 15175151
nr 1517 5151
TRAY
silver. With engraving. Proveniens: har tillhört den svenska rallyföraren Ewy Rosqvist. Length: 29 cm. Weight: ca 400 g,
silver. Graverad. Proveniens: har tillhört den svenska rallyföraren Ewy Rosqvist. Längd: 29 cm. Vikt: ca 400 g
1500
SEK 1900
Monday January 23 2023
at 18:56:22
1.800 kr
1.100 kr
1.200 kr (Robot)
1.500 kr
1.600 kr (Robot)
1.700 kr
1.800 kr (Robot)
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver