KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12497485

nr 1249 7485

Ola J Sundström

(f. 1957), Sverige

Oljemålning, "Clownen Luriman", signerad. Olja på duk, 106x98

Ola Johannes Sundström, svensk konstnär född 1957 i Skellefteå.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 22 april 2019
kl 20:37:59

21/4 18:30:43 1      Vinnande bud
22/4 17:44:50 1      justering av budtak

Ola J Sundström

Läs mer om Ola J Sundström