KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12497485
*
nr 1249 7485
Ola J Sundström
(f. 1957), Sverige
Oljemålning, "Clownen Luriman", signerad. Olja på duk, 106x98
Ola Johannes Sundström, svensk konstnär född 1957 i Skellefteå.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 april 2019
kl 20:37:59
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
21/4 18:30:43
1
Vinnande bud
22/4 17:44:50
1
justering av budtak
- Konstnär/Designer
Ola J Sundström
Ola Johannes Sundström, svensk konstnär född 1957 i Skellefteå.
Läs mer om Ola J Sundström
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ola j sundström olja olja på duk oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:34
-
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:37
-
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:01
-
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:10
-
7147 Oljemålning
Bengt Pettersson (1929-2010), stadsmotiv. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:14
*
Ola J Sundström
Ola Johannes Sundström, svensk konstnär född 1957 i Skellefteå.
Läs mer om Ola J Sundström
nr 1249 7485
Ola J Sundström
(f. 1957), Sverige
Oljemålning, "Clownen Luriman", signerad. Olja på duk, 106x98
Ola Johannes Sundström, svensk konstnär född 1957 i Skellefteå.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 22 april 2019 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 21/4 18:30:43 | 1 | Vinnande bud |
| 22/4 17:44:50 | 1 | justering av budtak |
- Konstnär/Designer
Ola J Sundström
Ola Johannes Sundström, svensk konstnär född 1957 i SkellefteÃ¥.Läs mer om Ola J Sundström
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ola j sundström olja olja på duk oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:34 -
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:37 -
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:01 -
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:10 -
7147 Oljemålning
Bengt Pettersson (1929-2010), stadsmotiv. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:14



