KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12398301
nr 1239 8301
Kai Morten-Glud
(1912-1992), Danmark
Oljemålning, Venedig, signerad. Olja på pannå, 47x54 cm
Utrop:
300 kr
måndag 4 mars 2019
kl 18:52:23
Kai Morten-Glud
Läs mer om Kai Morten-Glud