MÖBLER / Soffor / Soffa 8996478
nr 899 6478
Soffa
1890-tal, längd: 140
Kondition: slitage , fläckar
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 juni 2014
kl 19:12:52
9/6 16:04:12