ART / Lithographs / Color serigraphys 15792077
nr 1579 2077
Pierre Olofsson
(1921-1996), Sverige
5 pcs, Pierre Olofsson (1921-1996), Sweden. "Ridå". Signed, numbered 86/100. "Fans, Solo, Tryckare, Shake och Pop Gala", sheet: 30x20, 5 cm, oramade lösa blad,
COLOR SERIGRAPHYS, 5 st, "Ridå". Signerad, numrerad 86/100. "Fans, Solo, Tryckare, Shake och Pop Gala", Bladets mått: 30x20,5 cm, oramade lösa blad
12000
SEK 10000
Monday November 20 2023
at 19:13:33
18/11 18:36:04
- Thema-auction
Nov 20
Read more about Grafik
Pierre Olofsson
Pierre Olofsson, svensk målare, tecknare, grafiker född 1921 i Paris, död 1996.
Read more about Pierre Olofsson