ART / Lithographs / Litograph in colors 11287012
nr 1128 7012
Joakim Allgulander
(f. 1965), Sverige
Joakim Allgulander (b. 1965), 199/240, sheet: 22x18, löst blad.
LITOGRAPH IN COLORS, Joakim Allgulander (f. 1965), 199/240, bladets mått: 22x18
Condition: löst blad
600
SEK 100
Monday September 11 2017
at 18:13:41
6/9 14:09:24
Joakim Allgulander
Read more about Joakim Allgulander