FURNITURE / Chairs and Stools / Windsor-style chairs 14177540

nr 1417 7540

WINDSOR-STYLE CHAIRS

3 pcs, genombruten rygg med spjälor, kopplade ben, wear, damages.

3 st, genombruten rygg med spjälor, kopplade ben

Condition: slitage, skador

300

SEK 700

Monday September 6 2021
at 19:29:30