ART / Lithographs / Litograph in colors 15033346
nr 1503 3346
Måns Heidvall
(f. 1951), Sverige
Måns Heidvall (b. 1951), Sweden. "Exotiskt möte". Signed, numbered 106/220. Litograph in colors, Image dimensions: 60x49 cm, outer dimensions including frame: 71x57,
LITOGRAPH IN COLORS, "Exotiskt möte". Signerad, numrerad 106/220. Färglitografi, bildmått: 60x49 cm, yttermått inklusive ram: 71x57 cm
Måns Heidvall, Swedish painter, born 1951.
300
Monday November 21 2022
at 20:18:23