KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Mapp 10526184

nr 1052 6184

Mapp

6 st. lösa blad, Svenolov Ehrén (1927-2004), Stockholm, numrerade och signerade

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 29 augusti 2016
kl 20:50:07