KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 8367094
nr 836 7094
Teckningar
Axel Olsson, (1919-2001) Skissblock med 11 st skisser, Proveniens i familjens ägo till 2012, osignerat
Utrop:
1.500 kr
Såld:
250 kr
måndag 15 juli 2013
kl 19:55:38
100 kr
200 kr
200 kr