KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 8367094

nr 836 7094

Teckningar

Axel Olsson, (1919-2001) Skissblock med 11 st skisser, Proveniens i familjens ägo till 2012, osignerat

Utrop:

1.500 kr

Såld:

250 kr

måndag 15 juli 2013
kl 19:55:38