KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 14997369
nr 1499 7369
Oljemålningar
3 st, Oidentifierad konstnär. Nutida. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 74x53 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 18:13:02
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr