ART / Lithographs / Giclée 13903044
nr 1390 3044
GICLÉE
KC-Json, "Drömvärld". Signed, numbered 10/50, unframed. Sheet: ca 41x30 cm,
Gicléetryck, KC-Json, "Drömvärld". Signerad, numrerad 10/50, oramat löst blad. Bladets mått: ca 41x30 cm
SEK 300
Monday April 12 2021
at 19:47:15
10/4 10:08:37