FURNITURE / Tables / What-not 17036387
nr 1703 6387
WHAT-NOT
1880s. Length: 68 cm, width: 50 cm, height: 76 cm, wear.
1880-tal. Bredd: 68 cm, djup: 50 cm, höjd: 76 cm
Condition: slitage
SEK 150
Monday May 26 2025
at 20:31:57
22/5 19:53:34
100 kr
26/5 13:34:06