KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12815499

nr 1281 5499

Sven Svensson

(1906-1999), Sverige

Oljemålning, Från mitt fönster, Mörbylånga. Signerad. Olja på pannå, 17x20 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 14 oktober 2019
kl 19:13:57