KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14651027

nr 1465 1027

Nadezda Streltsova

(f. 1973), Ryssland

Oljemålning, Signerad, ballerina. Olja på duk, 50x70cm, oramad

Nadezda Streltsova, född i Dåvarande Leningrad 1973.

Utrop:

5.000 kr

Såld:

6.200 kr

måndag 2 maj 2022
kl 19:04:22

Nadezda Streltsova

Läs mer om Nadezda Streltsova