KONST / Litografier / Färglitografi 13491289
nr 1349 1289
Per Adalbert von Rosen
(f. 1953), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 88/95. Motivet: 47x66 cm
Per Adalbert von Rosen, född 1953 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 september 2020
kl 19:44:24
25/9 16:15:12
Per Adalbert von Rosen
Läs mer om Per Adalbert von Rosen