KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pasteller 11486202
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller damporträtt j henry schäf kvinna kvinnomotiv pasteller porträttmåleri vattenfärg
-
6485 Pasteller
2 st, Carl Brandt, Signerad, Landskap, 16x48 cm, y..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:24
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller damporträtt j henry schäf kvinna kvinnomotiv pasteller porträttmåleri vattenfärg
-
6485 Pasteller
2 st, Carl Brandt, Signerad, Landskap, 16x48 cm, y..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:24



