KONST / Litografier / Färglitografi 14409060
nr 1440 9060
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Vinterskärgård. Signerad, numrerad 177/360. Färglitografi, bildmått: 33x43, yttermått inklusive ram: 49x60 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 20 december 2021
kl 20:40:46
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr
1.000 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson