LIGHTING / Candlesticks & Candelabras / Paraffin lamp 14409329

nr 1440 9329

PARAFFIN LAMP

Elektifierad, glas och mässing. Height: 35, wear, damages.

Elektifierad, glas och mässing. Höjd: 35 cm

Condition: slitage, skador

Monday December 20 2021
at 18:50:19