KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 10234163
nr 1023 4163
Ernst Hällgren
(1889-1944), Sverige
Etsningar, 2 st. Ernst Hällgren, Stockholmsmotiv, signerade, 17x24
Ernst Hällgren, svensk grafiker född 1889, död 1944.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 mars 2016
kl 19:21:34
3/3 16:34:23