KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11676270
nr 1167 6270
fartygsporträtt, signerad och daterad -01, monogram, 46x28
Kondition: dukskada
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 5 mars 2018
kl 20:18:09
150 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr