LIGHTING / Floor lamps / Floor lamp 12543447
nr 1254 3447
FLOOR LAMP
1950s, HW Armatur, hör / sänkbar. Tota. Length: 145cm, skadat tyg, wear.
1950-tal, HW Armatur, hör / sänkbar. Tota. Längd: 145cm
Condition: skadat tyg, slitage
Withdrawn
Monday May 13 2019
at 20:47:48
Kerstin Hörnlund (f. 1940)