MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 17334291
nr 1733 4291
MIRROR
19th century, gilt, krön med fåglar, 125x75,
1800-tal, förgylld, krön med fåglar, 125x75 cm
2000
SEK 1700
Monday October 20 2025
at 19:34:09
1.600 kr
1.600 kr
1.600 kr (Robot)