ART / Lithographs / Litographs in colors 9031226
nr 903 1226
LITOGRAPHS IN COLORS
2 pcs. Böckman, numrerade och signerade, subject. 40x48 + 20x54,
2 st. Böckman, numrerade och signerade, motivet. 40x48 + 20x54
400
SEK 150
Monday July 28 2014
at 18:14:37
18/7 17:26:05
100 kr
27/7 19:15:16