KONST / Litografier / Färglitografi 12144133
nr 1214 4133
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, Antikhandlaren. Signerad, numrerad 60/360. Bladets mått: 63x73 cm, oramad
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
måndag 29 oktober 2018
kl 18:41:18