ART / Lithographs / Color serigraphy 13824113
nr 1382 4113
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Lennart Rodhe (1916-2005), Sweden. "Höstens grenar". Signed, numbered 65/75, unframed. Sheet: ca 106x78 cm. Subject: 82x58, 5 cm,
COLOR SERIGRAPHY, "Höstens grenar". Signerad, numrerad 65/75, oramat löst blad. Bladets mått: ca 106x78 cm. Motivet: 82x58,5 cm
800
SEK 1100
Monday Mars 1 2021
at 18:26:11
800 kr
1.000 kr
Lennart Rodhe
Read more about Lennart Rodhe