KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9111282
nr 911 1282
Akvarell
Signerad 1972, Stockholmsmotiv, 47x61
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 september 2014
kl 20:15:33
13/9 17:54:44
100 kr
15/9 12:28:57