GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Porslin 10717028
nr 1071 7028
Porslin
6 delar, Blåvitt kompaniporslin
Kondition: slitage, nagg
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 28 november 2016
kl 18:31:18
1.000 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)