KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Tuschlavering 5737352
nr 573 7352
Tuschlavering
17/1800-tal, Mytologiskt motiv, 34x50
Utrop:
2.500 kr
Såld:
7.800 kr
måndag 30 mars 2009
2.500 kr
2.600 kr
4.100 kr
3.100 kr
3.400 kr
3.800 kr
4.100 kr
4.500 kr
4.800 kr
6.600 kr
7.700 kr