KONST / Litografier / Färglitografi 7416172
nr 741 6172
Lucjan Mianowski
(1933-2009)
Färglitografi , Lucjan Mianowski (1933-2009), arches, 171/360, signerad-65, motivets mått: 42x58
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 februari 2012
kl 19:06:59
100 kr
150 kr