FURNITURE / Tables / Moon table 10201381

nr 1020 1381

MOON TABLE

1880s, utfällbart, diameter: 105, height: 76 cm, wear.

1880-tal, utfällbart, diameter: 105, höjd: 76 cm

Condition: slitage

1500

SEK 1000

Monday February 22 2016
at 18:53:21

22/2 18:48:21 1      Vinnande bud